Vinylové podlahy Quick Step

Společnost Quick Step je profesionálním výrobcem laminátových podlah, s jejichž tvorbou a následným inovativním výzkumem má dlouhodobou zkušenost. V několika posledních letech se z něj však stal i specialista na vinylové podlahy. Produkty nesoucí název LIVYN, s nimiž vás seznámíme trochu blíže.

Ceník vinylové podlahy LIVYN - Quick Step

V první řadě je vhodné sdělit, že vinylové podlahy Quick Step představují několikavrstvý tvrdý materiál minimální tloušťky. Přes své nenápadné rozměry v sobě skrývá výrobek řadu přínosných vlastností.

Předpoklady vinylových podlah Quick Step

quick step vinyl podlaha

Ať už se zaměříte na jakékoliv modelové kolekce, jako je Essential, Essential Clic V4, Essential Pro nebo Essential V4, vždy se domůžete následujících výhod.

 • Vinyl je plně vodotěsný, tudíž je možné ho využívat jak v koupelnách, tak v kuchyních.
 • Maximální odolnost proti povrchovému poškození, a to díky speciálnímu laku. Kvůli tomu nachází vinylové podlahy Quick Step upotřebení také v zátěžových oblastech.
 • Prostřednictvím malé výšky v řadu milimetrů je vinyl vhodný pro renovaci staré podlahy, kterou není třeba odstraňovat. Pokud je rovná, vinyl se položí jednoduše na ni.
 • Povrchová krytina tohoto typu pohlcuje hluk a působí teplým dojmem při nášlapu. I proto je často využívána s podlahovým vytápěním.
 • Na LIVYN podlahy Quick Step je poskytována dvacetiletá záruka. A to je faktor hovořící o kvalitách zpracování vinylové krytiny.

Složení vinylové podlahy Quick Step

Vinylová podlaha Quick Step se skládá ze čtyř vrstev, jež jsou následující.

 1. Vrchní ochranná polyuretanová vrstva
 2. Transparentní nášlapná vrstva
 3. Dezénová vrstva
 4. Vodě odolné a zvuk tlumící jádro

Díky tomu, že vinylové podlahy Quick Step vznikají za přispění tiskové metody, je docíleno mnoha barevných vzorů a dekorů, které se mohou vyjímat jak v domácích, tak v komerčních prostorách.

Instalace vinylové podlahy

Pokládka vinylové podlahy

Ta je v případě výrobků Quick Step velice jednoduchá, stejně, jako je tomu i u jiných typů podlahových krytin. LIVYN produkty je možné pokládat dvěma odlišnými způsoby.

 • Lepení – pro modelové řady Essential, Essential V4 a Essential Pro
 • Bez lepení za pomoci zámků – pro modelovou řadu Essential Click V4

V obou variantách jsou zaručeny kladné vlastnosti výrobků uvedené výše.

Novodobé trendy LIVYN Quick Step

Pokud chcete na své podlahy aplikovat něco současného a nadstandardního, budou vám vinylové podlahy Quick Step plnohodnotně nápomocny. Vybírat můžete z přemíry barevných vzorů, které budou korespondovat s vaším interiérem.

Výjimkou není jak podoba recyklovaného dřeva, tak červené barvy nebo dosažení starodávného stylu. Rustikální a klasická imitace dřevěných prken, jež v podání vinylové podlahy vypadají doslova úchvatně.

 

Adresa prodejny

MARCONS International s.r.o
V Chotejně 765/15
Praha 10

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 7:30 -17:00
Tel.: 606 633 909
Tel.: 731 675 962

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz odkazy