Schönox

SCHONOXSpolečnost Schönox s.r.o. je dceřinou firmou velkého mezinárodního giganta Sika AG. Ten je celosvětově úspěšným subjektem, jenž se angažuje ve více, jak 84 zemí po celém světě a může se pyšnit už 150 výrobními závody. Tuto monstróznost a obří rozměry dokazuje i kvalita produktů Schönox s.r.o., které se řadí k těm nejlepším na trhu.

Něco málo o společnosti Schönox s.r.o.

Jde o tuzemského lídra, který je prodejcem stavební chemie značky Schönox a Synteko. Profesionální odborník, jenž se zaměřuje hlavně na výrobky určené pro podlaháře a obkladače.

Schonox produktDíky velkým skladovým zásobám, které se nachází v několikapatrovém skladu v Brně, je možné zajistit maximální dostupnost jakéhokoliv produktu. Brněnské sklady disponují pro zajímavost plochou až 5 000 m2, kam se vejde neuvěřitelných 12 200 palet se sortimentem v podobě stavební chemie.

Nejsou to však jen velké haly, které posouvají výrobky tohoto distributora do popředí českého, maďarského, slovinského, polského nebo slovenského trhu. Je to i řada dalších věcí.

 • Špičková technologická kvalita
 • Spousta speciálních a ojedinělých produktů z oblasti stavební chemie
 • Profesionální a nadstandardní poradenství
 • Pravidelná školení pro všechny distribuční pobočky

Aktuálně dochází k neustálému rozvoji tohoto zázemí. Kromě více jak dvou desítek zaměstnanců je to velká spousta obchodních zástupců, jež po celém území České republiky šíří filozofii firmy, kvalitu produktů a technické zázemí.

Produkty společnosti Schönox s.r.o.

Výrobky značky Schönox jsou poměrně specifické a pokrývají nejenom běžně dostupnou stavební chemii, ale také méně obvyklé oblasti, v nichž přináší unikátní doplňky a pracovní nástroje. Z hlediska globálního dělení nabízeného sortimentu lze hovořit o třech kategoriích.

 • Podlahová technika
 • Obkladová technika
 • Dřevostavby

schonox PGHV rámci uvedeného produktového zaměření narazíte na velké množství výrobků, které jsou využívány k rozdílným činnostem.

 • Spárování
 • Lepení
 • Vyrovnávání podlahové plochy
 • Izolování
 • Penetrování
 • Natírání a lakování

Pro všechny činnosti byly vyvinuty kvalitní a špičkové produkty, které pokrývají naprosto všechny části daného stavebního úkonu. Pokud jde například o podlahové technologie, opomíjeno není na vše od penetrace, následné rychle tuhnoucí potěry, vyrovnávací stěrky, přes lepidla na podlahovou krytinu nebo parkety, maltu, až po doplňkové výrobky, jež mohou být tvořeny například vhodnými a značkovými aplikačními nástroji.

Novodobé produkty značky Synteko

Společnost Schönox s.r.o. své výrobky nenabízí pouze pod stejnojmenným označením, ale také pod obchodní značkou Synteko, která patří podlahovým lakům. Ty se vyznačují svojí vysokou kvalitou, jednoduchou aplikovatelností, různorodostí a dokonalým výsledným vzhledem.

Výzkum a vývoj těchto profesionálních doplňků probíhá v městě Malmö, které se nachází ve Švédsku. Při realizaci výrobků je přihlíženo k ekologii a cíleno především na maximální účinnost a přirozenost olejového nátěru, jež se stará o dlouhou životnost dřevěné podlahy.

Proč zvolit produkty značky Schönox?

Firma Schönox s.r.o. vás o svých kvalitách přesvědčí při práci se samotnými produkty, která bude snadná, rychlá a efektivní. I přes tyto reálné předpoklady se výrobce pyšní řadou výjimečností, jež v mnoha ohledech předčí jakoukoliv konkurenci.

 

Adresa prodejny

MARCONS International s.r.o
V Chotejně 765/15
Praha 10

Otevírací doba

Pondělí až pátek: 7:30 -17:00
Tel.: 606 633 909
Tel.: 731 675 962

 

SEO webu sledují SEO nástroje.cz odkazy